មិនទម្លាក់ទឹកដៃទេ! ទោះគ្មានការប្រកួតយកពានរង្វាន់ឈុតតំណាងជាតិស្អាតជាងគេ ក្នុងកម្មវិធី Miss World 2021
បើទោះបីជា មិនមានការប្រកួតយកពានរង្វាន់ឈុតស្អាតជាងគេ ក្នុងកម្មវិធី Miss World 2021 តែអ្នករចនាឈុតតំណាងជាតិឲ្យ កញ្ញា ភុំ សោភ័ណ្ឌ Miss World Cambodia 2022 មិនទម្លាក់ទឹកដៃបន្ដិចណាសោះ គឺមានតែខិតខំឲ្យរឹតតែស្រស់ស្អាតបន្ថែមទៀត។
សម្រស់ Miss World កម្ពុជា២០២០ មើលជ្រុងណាក៏ទាក់ទាញដែរ - Khmerload
កញ្ញា ភុំ សោភ័ណ្ឌ ជាបរវកញ្ញាតំណាងឲ្យប្រទេសកម្ពុជា ដើម្បីចូលរួមក្នុងកម្មវិធី Miss World 2021 នៅប្រទេស ព័រតូ រីកូ ដែលត្រៀមប្រកួតវគ្គផ្ដាច់ព្រ័ត្រថ្ងៃទី ១៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ ២០២១ ហើយឈុតតំណាងជាតិមួយនេះ ក៏ត្រូវបានរចនាឡើងដោយលោក សួន តាមីង។ ដោយកាលពីថ្ងៃទី ២ ខែធ្នូ ឆ្នាំ ២០២១ វេលា ៩ យប់ កញ្ញាក៏បានធ្វើដំណើរពីព្រលានយន្តកម្ពុជា ដើម្បីទៅប្រកួតនោះលើទឹកដីប្រទេស ព័រតូ រីកូ។
គួរបញ្ជាក់ផងដែរថា Miss World Cambodia ២០២០ កញ្ញា ភុំ សោភ័ណ្ឌ គឺជាស្រ្តីខ្មែរទី ២ ដែលបានតំណាងឱ្យកម្ពុជាទៅប្រកួតនៅលើឆាកអន្តរជាតិ បន្ទាប់ពីកញ្ញា វី ស្រីវីន ដែលជាអតីត Miss World Cambodia 2019 ធ្លាប់តំណាងឱ្យកម្ពុជា ទៅប្រកួតនៅឯចក្រភពអង់គ្លេស កាលពីឆ្នាំ ២០១៩ កន្លងទៅនោះ៕
ស្មានតែអ្នកណា ! បវរកញ្ញា កញ្ញា ភុំ សោភ័ណ្ឌ មិនត្រឹមតែស្អាតទេ  តែកញ្ញាអាចច្រៀងបានយ៉ាងពីរោះថែមទៀតផង | magazinekhmer
May be an image of one or more people, hair and text that says 'MISS CAMBODIA 2020 Ar The Winner ពានរង្វាន់ ជ័យលាភ៏លេខ 1 D ភុំ សោភ័ណ្ឌ PHUM SOPHORN'