កូនក្រមុំចិនពាក់មាសតម្លៃ​៣០​លាន​ដុល្លារ​ស្រោចខ្លួន បង្ហាញពីភាពមានបានក្នុង​ថ្ងៃរៀបការ
ពិធីមង្គលការមួយនៅទីក្រុង Fujian ប្រទេសចិន ដែលមានតម្លៃ ២១០លានយ័ន (៣០ លានដុល្លារអាមេរិក) បានទាក់ទាញការចាប់អារម្មណ៍យ៉ាងទូលំទូលាយនៅលើអ៊ីនធឺណិត ដោយកូនក្រមុំបានតុបតែងខ្លួនយ៉ាងគួរឲ្យចាប់អារម្មណ៍ជាមួយនឹងខ្សែដៃមាសចំនួន១០០។
ព្រឹត្តិការណ៍ដែលបានកើតឡើងនៅក្នុងបន្ទប់ធំនៃគេហដ្ឋានគ្រួសាររបស់កូនកំលោះកាលពីដើមខែនេះ ត្រូវបានរំលេចដោយរូបថតជាច្រើនសន្លឹក បង្ហាញពីកូនក្រមុំមើដើរកោងៗក្រោមទម្ងន់នៃខ្សែដៃមាសជុំវិញករបស់នាង នេះបើយោងតាមសារព័ត៌មាន South China Morning Post បានចេញផ្សាយ។
ដោយឡែក សូម្បីតែកាសែត New York Times ក៏បានរាយការណ៍ថា ស្រដៀងទៅនឹងសារៈសំខាន់នៃចិញ្ចៀនពេជ្រនៅក្នុងប្រពៃណីលោកខាងលិច គ្រឿងតុបតែងដ៏សំខាន់សម្រាប់កូនក្រមុំនៅក្នុងប្រទេសចិន គឺការពាក់ខ្សែកមាស ២៤ ការ៉ាត់។
ទោះយ៉ាងណាក៏ដោយ ក្រុមអ្នក​លេង​អ៊ីនធឺណិតបាន​សម្ដែង​ការ​ភ្ញាក់​ផ្អើល​ចំពោះ​ទស្សនីយភាព​នៅ​លើបណ្ដាញសង្គម Douyin ដែល​ជា​កំណែ TikTok របស់​ចិន​ដោយ​និយាយ​ថា «វា​បាន​ពង្រីក​ការស្រមើស្រម៉ៃ​របស់​ខ្ញុំ។ ភាព​ក្រីក្រ​កំណត់​ការ​ស្រមើល​ស្រមៃ​របស់​ខ្ញុំហើយនាពេលនេះ»។
លើសពីនេះទៀតដែរ ភ្ញៀវនៃពិធីជប់លៀងត្រូវបានបំរើដោយមុខម្ហូបដែលបង្ហាញអំពីស្តេចក្តាម បង្កង ស៊ុបព្រុយត្រីឆ្លាម សំបុកបក្សី និងបបរអូស្ត្រាលី ដោយតុនីមួយៗក៏មាន Kweichow Moutai ដែលជាស្រាចិនលំដាប់ខ្ពស់មួយដបផងដែរ។​​ បន្ថែមលើភាពអស្ចារ្យ ពិធីមង្គលការនេះមាននារី ៥០ នាក់ ស្លៀកពាក់ពណ៌ក្រហម និងក្រុមរាំដែលធ្វើពិធីបុរាណ បង្កើនបទពិសោធន៍របស់ភ្ញៀវដូចជាពួកគេចូលរួមក្នុងពិធីមង្គលការរបស់គ្រួសារអភិជនពីសម័យអតីតកាល។
យ៉ាងណាមិញ កូនកំលោះត្រូវបានគេស្គាល់ថាជា Ye Dingfeng ជាកូនប្រុសរបស់ Ye Guochun ប្រធានក្រុមហ៊ុនលក់គ្រឿងអលង្ការមាសឈានមុខគេរបស់ប្រទេសចិន Lao Feng Xiang ។ ចំណែកឯកូនក្រមុំ Yang Hanying គឺជាកូនស្រីរបស់អ្នកគ្រប់គ្រងមកពីក្រុមហ៊ុនដូចគ្នានៅខេត្តភាគខាងជើង៕