Kim Soohyun នៅតែមានទំនាក់ទំនងតារា Kpop ២នាក់ ពេលកំពុងស្រឡាញ់គ្នាជាមួយ Kim Sae Ron
Kim Soo Hyun ត្រូវ​បាន​គេ​រាយការណ៍​ថានៅតែ​មាន​ទំនាក់​ទំនង​​ ជាមួយ​តារា​ស្រី​កំពូល​ពីរ​នាក់​ពី​ជំនាន់​ទី 2 ដែល​ជា​គូ​ប្រជែង​កំឡុងពេលកំពុងមានទំនាក់ទំនងជាមួយនឹង Kim Sae Ron។
ការចោទប្រកាន់ថ្មីបានលេចឡើងជុំវិញតារាសម្តែង Kim Soo Hyun និងអតីតតារាសម្តែងស្រី Kim Sae Ron ដែលយោងទៅតាមអ្នកស្គាល់គ្នារបស់ Kim Sae Ron បានណាត់ជួបអស់រយៈពេល 6 ឆ្នាំដោយចាប់ផ្តើមពីពេលដែល Kim Sae Ron នៅតែជាអនីតិជន។
នៅព្រឹកព្រលឹមថ្ងៃទី 26 ខែមីនា ការថតសំឡេងដែលមានការអត្ថាធិប្បាយដោយមិត្តជិតស្និទ្ធរបស់ Kim Sae Ron ឈ្មោះ ‘A’ ត្រូវបានផ្សព្វផ្សាយជាសាធារណៈដោយ Channel YouTube HOVERLAB ។ យោងតាម ​​’A’ បានឱ្យដឹងថា Kim Soo Hyun ពិតជាបានណាត់ជួប Kim Sae Ron ខណៈពេលដែលនាងនៅជាអនីតិជន ហើយថែមទាំងបានបោកប្រាស់នាងជាមួយនឹង “ស្រីកំណាន់” ជាច្រើន ដែលបណ្តាលឱ្យតារាសម្តែងស្រីរូបនេះ មានទុក្ខសោកយ៉ាងខ្លាំង។
ឥឡូវនេះការចោទប្រកាន់ថ្មី បានលេចឡើងទាក់ទងនឹងអត្តសញ្ញាណរបស់ “ស្រីកំណាន់” ដែលបានរៀបរាប់នៅក្នុងការថតសំឡេង។ “ស្រីកំណាន់ទាំងពីរ” របស់ Kim Soo Hyun គឺ ‘○○’ និង ‘○○’ ត្រូវបានគេចោទប្រកាន់ថាជាសមាជិកនៃក្រុម Girls ជំនាន់ទី 2 កំពូលទាំងពីរ ហើយតារា​ទាំង​ពីរនាក់នេះ ក៏​នៅ​តែ​សកម្ម​ក្នុង​វិស័យ​កម្សាន្តដែរ។
លើសពីនេះ វាត្រូវបានគេអះអាងថា ‘○○’ និង ‘○○’ ធ្លាប់ជាគូប្រជែងកំពូលនៃជំនាន់ទី 2 ។ ឈ្មោះក្រុមទាំងពីរមាន 4 ព្យាង្គជាភាសាកូរ៉េ (‘○○○○’ និង ‘○○○○’)។ តាមពិតទៅ មានពាក្យចចាមអារ៉ាមទាក់ទងគ្នាជាច្រើនជាមួយ Kim Soo Hyun នាពេលកន្លងមក។
ជាមួយគ្នានេះដែរ សមាជិកគ្រួសារនៃសពលោក Kim Sae Ron ធ្លាប់បានប្រាប់ពីចេតនារបស់ពួកគេក្នុងការធ្វើសន្និសីទសារព័ត៌មាននៅថ្ងៃទី 27 ខែមីនា KST ដើម្បីបង្ហាញថា Kim Soo Hyun បានណាត់ជួប Kim Sae Ron ខណៈដែលនាងនៅជាអនីតិជន៕