ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ូ ថ្លែង​សារ​បែបនេះ​ទៅកាន់​អ្នកគាំទ្រ​នា​ឱកាស​ចូលឆ្នាំ​សកល​
​ភ្នំពេញ ៖ តារា​សម្តែង​ប្រុស​ចាស់វស្សា​លោក ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ូ រហូតមកទល់​បច្ចុប្បន្ន​នេះ​គឺ​លោក​បាន​ប្រឡូក​ក្នុង​វិស័យ​សិល្បៈ​មាន​រយ​:​ពេល​ប្រមាណ​ជាង​៣០ ឆ្នាំ​ហើយ​ ខណៈដែល​ការគាំទ្រ​និង​មាន​ប្រជាប្រិយភាព​នៅតែ​រក្សាបាន​ខ្ពស់​ដូចដើម​លើ​វិស័យ​ភាពយន្ត​ខ្មែរ​។​
ដោយសារតែ​ហេតុផល​នេះ​ហើយ​ទើប​លោក ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ូ បាន​តែង​បង្ហាញ​ពី​ការដឹងគុណ​ចំពោះ​មហា ជន​ដែល​បាន​គាំទ្រ​លោក​តាំងពីដើម​រៀងមក​។​តួ យ៉ាងណា​ថ្មីៗ​នេះ​តារា​សម្តែង​លោក ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ា ក៏បាន​បញ្ចេញ​សារ​អរគុណ​ដល់​អ្នកគាំទ្រ​និង​អំពា វ​នាវ​ឲ្យ​មានការ​ប្រុងប្រយ័ត្ន​ខ្ពស់​ក្នុង​ដំណើរ​កម្សាន្ត​នាឱកាស​ឆ្នាំ​ថ្មី ឆ្នាំ​សកល​ដែល​ឈានចូល​មកដល់​ឆាប់​ខាងមុខនេះ​។​
លោក ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ូ បាន​ថ្លែង​សារ​ទៅកាន់​មហាជន​និង​អ្នកគាំទ្រ​ដូច្នេះ​ថា​សូម​អរគុណ​ប្រី​យ​មិត្ត​ដែល​តែងតែ​និយម​គាំទ្រ​ភាពយន្ត​ខ្មែរ​យើង​តាំងពី​ដើម មក​។​ សូម​គោរព​ជូនពរ​ប្រី​យ​មិត្ត​ក្នុង​ឱកាស​បុណ្យ ចូលឆ្នាំថ្មី​ចូលឆ្នាំ​សាកល​ខាងមុខនេះ​សូម​ជួបប្រទះ​តែ​សេចក្តីសុខ​សប្បាយ សុខភាព​ល្អ ជោគជ័យ​ការងារ នឹង​សុវត្ថិភាព​ឈ្នះ​កូ​វីដ​ចង្រៃ​ទាំងអស់គ្នា​។
សូម​បញ្ជាក់​ដែរ​ថា ​លោក ទេព រិន្ទ​ដា​រ៉ូ គឺជា​តារា​ជើ ង​ចាស់​មួយរូប​ដែល​ចូលប្រឡូក​ក្នុង​វិស័យ​សិល្បៈ​ផ្នែក​សម្តែង​អស់​រយៈពេល​៣​ទសវត្សរ៍​ជាង​មកម្ល៉េះ និង​មាន​ប្រជាប្រិយ​ភាព​មិន​រីងស្ងួត​មកដល់​សព្វថ្ងៃ។​ លោក​ក៏​តែង​ទទួលបាន​ការគាំទ្រ​និង​សរសើរ​ខ្លាំង​ចំពោះ​សមត្ថភាព​និង​ភាព​រុះ​រាយ​រាក់​ទង​អ្នក​នៅ​ជុំវិញ​ខ្លួន​ផងដែរ​៕