គ្រាន់តែមើលរឿងសោះ អាចឈ្នះដល់៣០០០ដុល្លារ? បើល្អចឹង អត់ចូលរួមម៉េចបាន!
សួូមណែនាំប្រិយមិត្តឱ្យស្គាល់ពីកម្មវិធីប្រកួតថ្មីប្លែកដែលមិនធ្លាប់មាននៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា ឈ្មោះថា “Watch Till You Drop” ឬ “មើលទាល់តែធ្លាក់ភ្នែក” នាំមកជូនដោយកម្មវិធីទូរស័ព្ទថ្មី Super App CamID ដែលជយលាភីពីការប្រកួតនឹងឈ្នះទឹកប្រាក់សុទ្ធ ៣០០០ ដុល្លារសហរដ្ឋអាមេរិក។
បេក្ខភាពចូលរួមប្រកួតតម្រូវឱ្យអង្គុយមើលរឿងក្នុងបន្ទប់មួយដែលកម្មវិធីរៀបចំឡើង ដោយគ្មានការសម្រាក ពោលគឺអ្នកដែលអាចអង្គុយមើលរឿងបានយូរជាងគេ ដោយគោរពតាមគ្រប់លក្ខខណ្ឌដែលកម្មវិធីបានកំណត់ ហើយមិនបានចុចប៊ូតុងបញ្ឈប់ នឹងក្លាយជាម្ចាស់ជយលាភីក្នុងការប្រកួតមួយនេះ។
ហើយចុះបញ្ហាអាហារ ទឹក និងបន្ទប់ទឹក?
កុំភ័យ! ក្រុមការងារ Super App CamID នឹងរៀបចំផ្តល់ជូនជា ខ្នើយ ភួយ ម្ហូបអាហារ ភេសជ្ជៈ និងសំភារៈដែលត្រូវការសម្រាប់អ្នកចូលរួមរួចជាស្រេច​ ហើយសម្រាប់បញ្ហាបន្ទប់ទឹកវិញ បេក្ខជននិងបេក្ខនារី ត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យចូលបន្ទប់ទឹកបាន ៦ ដងក្នុងមួយថ្ងៃ ពោលគឺ ២ ដង សម្រាប់ពេលព្រឹក ២ ដងសម្រាប់ពេលថ្ងៃ និង ២ ដងទៀត សម្រាប់ពេលល្ងាច (រាល់ការចូលបន្ទប់ទឹកម្តងៗ គឺអនុញ្ញាតឱ្យចូលត្រឹម ៥ នាទីប៉ុណ្ណោះ) ។
ដើម្បីចុះឈ្មោះចូលរួមប្រកួតបានអ្នកអាចអនុវត្តតាមគោលការណ៍ខាងក្រោម៖
1. Download កម្មវិធី Super App CamID តាមរយៈ AppStore និង PlayStore ឬតាមរយៈ​​ Link មួយនេះ http://onelink.to/szy8yd  ឬក៏អាចស្កេន QR Code ខាងក្រោម ដើម្បី Download កម្មវិធី Super App CamID បាន។
2. កម្មវិធីតម្រូវឱ្យអ្នកធ្វើវីដីអូខ្លី ត្រឹម ៣០ វិនាទី បង្ហាញ ពីមូលហេតុអ្វី កម្មវិធីត្រូវជ្រើសយកអ្នកជាបេក្ខជន ឬបេក្ខនារីចូលរួមប្រកួត រួច Upload ចូលក្នុងកម្មវិធី Super App CamID
3. ភ្ជាប់ជាមួយនឹងឯកសារបញ្ជាក់អត្តសញ្ញាណរបស់អ្នកដូចជា អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណ លិខិតឆ្លងដែន (Passport) និងសំបុត្រកំណើត។
4. កម្មវិធីតម្រូវឱ្យអ្នកបំពេញឯកសារ ឈ្មោះ ហត្ថលេខា យល់ព្រមលក្ខខណ្ឌនៃការប្រកួត ជាមួយនឹងឯកសារបញ្ជាក់ស្ថានភាពសុខភាពរបស់អ្នក ឈ្មោះនិងអាសយដ្ឋានគ្លីនិក ឬមន្ទីរពេទ្យដែលអ្នកពិនិត្យ។
ប្រញាប់ឡើង! អ្នកឈ្នះអាចជារូបអ្នកណា៎! បើកទទួលពាក្យប្រកួតពីថ្ងៃនេះ ដល់ថ្ងៃព្រហស្បត៍ ទី ១១ ខែមីនា ឆ្នាំ​ ២០២១។