Nicholas រកចំណូលបានរាប់រយលានដុល្លារ ពីការលក់សាច់ក្រក
យោងតាមគេហទំព័រ East Money ដែលជាគេហទំព័រទិន្នន័យហិរញ្ញវត្ថុដែលមានមូលដ្ឋាននៅទីក្រុងសៀងហៃ ប្រទេសចិន នៅថ្ងៃទី ២៦ ខែមីនា ផលិតផលសាច់ក្រកស្រស់នៃម៉ាកដែលបង្កើតឡើងដោយ Nicholas Tse បាននាំមុខការលក់នៅក្នុងប្រទេសចិន រយៈពេលបីឆ្នាំជាប់ៗគ្នា។
សាច់ក្រកស្រស់ដែលផលិតដោយក្រុមហ៊ុនរបស់ Nicholas Tse មានតម្លៃ ១០៩យ័ន សម្រាប់បីប្រអប់ មួយប្រអប់មានសាច់ក្រកប្រាំបី ប្រហែល ៤.៥ យន់ ក្នុងមួយប្រអប់។ តារាសម្ដែងបានថតវីដេអូផ្សព្វផ្សាយដោយផ្ទាល់ ឈ្មោះ និងរូបភាពរបស់គាត់ត្រូវបានបោះពុម្ពនៅលើវេចខ្ចប់ផលិតផល។ បណ្តាញលក់របស់លោកនៅលើ Douyin ទាក់ទាញអ្នកតាមដានជាង ២.៦លាននាក់។
យីហោនេះត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ ២០២១ ដោយ Nicholas Tse និងក្រុមហ៊ុនមួយនៅទីក្រុង Hangzhou ។ ក្នុងរយៈពេលបីខែដំបូង ប្រាក់ចំណូលប្រចាំខែជាមធ្យមរបស់វាលើសពី១០លានយន់ (ជិត ១.៤ លានដុល្លារអាមេរិក)។ឮ
ក្រៅពីសាច់ក្រក Nicholas Tse មានលក់អាហារ និងភេសជ្ជៈជាច្រើនទៀត ដូចជាពោតលីង កាហ្វេ គុយទាវចម្រុះ និងនំព្រះខែ។ លោក​ក៏​បាន​ចេញ​លក់​ផលិតផល​ដើម្បី​បំពេញ​តម្រូវ​ចិត្ត​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់​ដូច​ជា​កាបូប​ពិការ​ភ្នែក និង​កាបូប​ដៃ។
យោងតាមសារព័ត៌មាន Mirror Media ទ្រព្យសម្បត្តិរបស់ Nicholas Tse មានលើសពី ១៣០លានដុល្លារអាមេរិក គិតត្រឹមឆ្នាំ ២០២០។ គាត់កំពុងសកម្មក្នុងការកម្សាន្ត និងអាជីវកម្ម ដោយវិនិយោគនៅចិនដីគោក តៃវ៉ាន់ និងហុងកុង។
Nicholas Tse ចូលប្រឡូកក្នុងវិស័យតន្ត្រីតាំងពីអាយុ ១៥ ឆ្នាំ មានសមត្ថភាពនិពន្ធបទចម្រៀង និងបានឈ្នះពានរង្វាន់អ្នកចម្រៀងប្រុសដែលចូលចិត្តបំផុតប្រចាំឆ្នាំជាច្រើនដងនៅពានរង្វាន់តន្ត្រីចិន។ គាត់ក៏ល្បីល្បាញសម្រាប់ខ្សែភាពយន្តរឿង Identity, The Vanishing Bullet, Infinity, New Shaolin Temple, New Police Story, Stormtrooper 2 ។ ក្រោយមក គាត់រៀបការជាមួយតារាសម្តែង Cecilia Cheung និងមានកូនប្រុសពីរនាក់ បន្ទាប់ពីលែងលះគ្នាក្នុងឆ្នាំ ២០១១៕