សម្តេច ម៉ែន សំអន សាទរការសម្ពោធហាងគ្រឿងអលង្ការ T&L JEWELRY នៅកម្ពុជា ក្រោមម្លប់សន្តិភាព
សម្តេច​កិត្តិ​សង្គហ​បណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧ​ត្ត​ម​ប្រឹក្សា​ផ្ទាល់​ព្រះមហាក្សត្រ បាន​សម្តែង​នូវ​ការចូលរួម​អបអរសាទរ​ចំពោះ​ការសម្ពោធ​ហាង​គ្រឿងអលង្ការ​ធី​អែន​អិ​ល T&L JEWELRY នៅ​កម្ពុជា ជាការ​ចូលរួម​អភិវឌ្ឍន៍​សង្គមជាតិ​ក្រោម​ម្លប់​សន្តិភាព។
សម្តេច​កិត្តិ​សង្គហ​បណ្ឌិត ម៉ែន សំអន សម្តែង​ចូលរួម​សាទរ​បែបនេះ​ ខណៈពេល​អញ្ជើញ​ផ្តល់​កិត្តិយស​កាត់​ខ្សែបូ​បើកសម្ពោធ​ហាង​គ្រឿងអលង្ការ ធី​អែន​អិ​ល T&L JEWELRY របស់​លោក​ស្រី លាង ធារ៉ា ដែលមាន​ទីតាំង​ស្ថិតនៅ ផ្ទះ​លេខ ​១១៦-១១៨ ផ្លូវ Claster បុរី​ប៉េង​ហួត​បឹង​ស្នោ ខណ្ឌ​ច្បារ​អំពៅ រាជធានី​ភ្នំពេញ កាលពី​ព្រឹក ថ្ងៃ​អង្គារ ១៣​រោច ខែមាឃ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព​.​ស​. ២៥៦៨ ត្រូវ​នឹង ថ្ងៃទី​២៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥។
សម្តេច​កិត្តិ​សង្គហ​បណ្ឌិត ​បាន​ថ្លែង​កោតសរសើរ​ចំពោះ លោកស្រី លាង ធារ៉ា និង​ឧកញ៉ា ឌី ជោ​ត ដែល​បាន​ខិតខំ​ពង្រឹងសមត្ថភាព និង​ការអភិវឌ្ឍ​ខ្លួន​បាន​យ៉ាង​លឿន​ចូលក្នុង​វិស័យ​ជំនួញ និង​បាន​ចូលរួម​យ៉ាងសកម្ម​នៅក្នុង​ការងារ​សង្គម និង​ការងារ​មនុស្សធម៌​ផងដែរ។ តាមរយៈ​សកម្មភាព​របស់​លោក​ស្រី និង​ឧកញ៉ា ដែលជា​អ្នកបម្រើ​ក្នុង​វិស័យ​ឯកជន ពិតជា​បាន​ចូលរួមចំណែក​យ៉ាងសំខាន់​ជាមួយ​រាជរដ្ឋាភិបាល​ក្នុងការ​ជំរុញ​កំណើនសេដ្ឋកិច្ច​របស់​កម្ពុជា។
លោកស្រី លាង ធារ៉ា ម្ចាស់​ក្រុមហ៊ុន Theara Leang Co.,Ltd ជា​ស្ត្រី​ដែលមាន​រូប​សម្រស់​ស្រស់ស្អាត ឆ្លាត ហើយ​ពូកែ និង​អ្នកមាន​គាំទ្រ​ច្រើន​លើ​ជំនួញ​របស់​លោកស្រី តាមរយៈ​បណ្ដាញ​សង្គម​។ លោកស្រី​ក៏បាន​អភិវឌ្ឍន៍​ខ្លួន​ពី​ស្ត្រី​មេផ្ទះ​ម្នាក់ មកជា​អ្នកលក់​អន​ឡាញ​ធម្មតា ក្លាយជា​ម្ចាស់​អាជីវកម្ម​ធំៗ​ដូចជា ​៖ ហាង​លក់​កាបូប និង​សម្លៀកបំពាក់​នារី T&L Fashion, ផលិតផល​ថែរក្សា​សម្ផស្ស​ម៉ាក​យីហោ​ខ្មែរ ធី​អែន​អិ​ល​នែ​ត​ឈើ​រ៉​ល T&L Natural ដែល​កំពុង​ទទួលបាន​ការគាំទ្រ​យ៉ាង​ច្រើន​ពី​អតិថិជន​កម្ពុជា​, មជ្ឈមណ្ឌល​ថែរក្សា​សម្រស់ T&L Beauty Center ដែលមាន​អតិថិជន​ជាច្រើន កំពុង​បាន​ទទួល​សេវាកម្ម។
សម្តេច​កិត្តិ​សង្គហ​បណ្ឌិត ក៏បាន​ជូនពរ​ឲ្យ លោកស្រី លាង ធារ៉ា កាន់តែ​ទទួលបាន​នូវ​ការគាំទ្រ​ពី​អតិថិជន និង​ជោគជ័យ​ក្នុង​មុខ​ជំនួញ៕